Tırnak Şekliniz Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor!

Fiziksel özelliklere bakılarak karakter analizi yapmak çok yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. İnsanlar dış görünüşleri ve fiziksel özellikleri ile uzun zamandır birbirini anlamaya ve karakter analizi yapmaktadırlar. Bu yazımızda size tırnak şeklinize göre karakter analizi nasıl yapılır onu anlatacağız.

Reklam

İlk olarak tırnak şeklimizi yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi belirleyiniz.

1. Dik ve uzun tırnak

Yaptığınız ve yapılan işlerde mükemmeli arıyorsunuz. Kalabalık ortamlarda vakit geçirmek sizi daha mutlu ediyor. Küçük hediyeler sizi mutlu ediyor. Dışarıdan bakıldığında çok romantik gözükmesinizde içten hayaller kuruyor mutlu olmak için sebepler arıyorsunuz.

2.Yana açılan tırnak

Adaletli ve düşüncele bir karaktersiniz. Herkesin dürüst olmasını istiyorsunuz. Açık sözlü olduğunuzdan duyulmak istenmeyen sözleri söyleyebiliyorsunuz. Hemen sinirlenseniz de bu durum çok uzun sürmüyor.

3 ve 4. Yuvarlak-yumurta tırnak

Çocuk ruhlu ve neşeli bir insansınız. Rahatlık sizin için çok önemlidir. Küçük hediyeler sizi mutlu edebiliyor. Çok çabuk üzelebimşr karektere sahipsiniz. Sanata karşı bir ilginiz var. Bazılarının patavatsızca davranması sizi üzebilir. Arkadaş ve dost seçiminde dikkat etmelisiniz.

Reklam

5. Kare tırnak

Yönetici olmayı seviyorsunuz. Etrafınızda çalışan insanlar sessiz ve sakin özelliklere sahipse onlara üzebilir dik başlı kişiler ise ezebilecek karektere sahipsiniz. Yalan söylemeyi sevmeyen dobra kişiliktesiniz. Yaptığınız bütün işleri zevk alarak yapıyorsunuz.

6. Üçgen tırnak

Bir işin güzelliğinden ziyade sizin için mantık her zaman daha önemlidir. Yapacağınız işlerde mantıklı bir tercih yapana kadar bekleyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanları parlak fikirlerinizle şaşırtabilir ve etkileyebilirsiniz.

7. Badem tırnak

İçinize kapanık bir karaktersiniz. Zaman zaman fedakar olabiliyorsunuz. İhtiyaç duyduğunuzda birilerini arıyorsunuz. insanlara güvensizliğiniz olduğundan muhabbet kurmada çekiniyorsanız.

8. Sivri tırnak

Lüks yaşantıyı seversiniz. Etrafınızdaki insanlarla paylaşmak sizi mutlu eder. Çok azimli olduğunuz için düşündüğünüzü yapmanız için engel tanımazsınız.

Reklam

Yorum Yaz