Saç Dökülmesi Hayatınızdan Çıksın İstiyorsanız İşte Çözümü

Uzun bir dönem boyunca saç dökülmesi sorunuyla mı uğraşıyorsunuz pek çok yöntem kullanmanıza rağmen bu kabusunuz geçmedi mi? Bütün bu yöntemleri bir kenara bırakın ve sizin için çok daha etkili bir yöntemimiz var. Denemekle ne kaybedersiniz ki

Reklam

Sizinde bildiğiniz gibi son zamanlarda doğal olan yöntemleri kullanmak sağlığımızı olumlu etkilemesi ve sorunumuzu çözmesi nedeniyle önemli hale geldi.

Gerçekte, dünyanın bir çok yerinde insanlar birbirinden farklı yağlar kullanmaya başladı Uçucu olan bu yağların önemli kullanım yöntemlerinden biri bir türlü baş edemediğimiz saç dökülmesi ve kepek gibi sorunların çözümünde önemli bir rol oynuyor.

Saç dökülmesi kadın ve erkeler için çok önemli problemlerden biri.Eczanelerde bu önemli probleminizin çözümü için bir çok karışımla  hazırlanan kimisi etkisiz yada pahalı yöntemler olduğunu biliyoruz.

Aşağıda size %100 doğal ve ekonomik, etkisi mükemmel bir yöntem olan tarifimizin malzemelerini paylaşacağız.Bu malzemeler doğal olmasının yanısıra hiç bir yan etkiside yoktur.

  • Biraz normal bir şampuan (özellikle bitkisel)
  • 2E vitamini kapsülü
  • 10 damla limon yağı
  • 10 damla biberiye yağı

HAZIRLANIŞI

Tüm malzemeleri şampuan kutusuna ekleyin ve iyice çalkalayın

Reklam

KULLANIMI

Şampuanı direkt saç derinize uygulayın ve 10 dakika boyunca yavaş bir şekilde masaj yapın ardından 10 dakika boyunca durulamadan bekleyin.Ardından durulama yaparak saçınızı suyla arındırın.

Reklam

Yorum Yaz