Pirinç Tüketin 2 Ayda 14 Kilo Verin

Yaz ayları yaklaştıkça alınan kiloları vermek için birbirinden zahmetli diyet ve egzersizler ile fit bir vücuda sahip olmak için çabalıyoruz. Kendimizi kilo vermek için ne kadar da şartlandırmış olsak da gün içerisinde yayınlanan yemek programları ve çarşıda gezerken pastane camekanlarını süsleyen birbirinden renkli pastalar bizi zorlamıyor da değil.

Reklam

Bu yazımızda size günde sadece bir tane pirinç tanesi yutarak nasıl tokluk hissi yaşayacağınızı ve kalori almadan zamanla kilolarınızdan kurtulabileceğinizi anlatacağız.

Sabah yataktan kalktığınızda bir adet pirinci su ile yutun. Bu kadar basit bir yöntemle kendinizi gün boyu tok hissedecek ve iştahınızı bastırabileceksiniz. Şaka gibi gelse de kullananlar tarafından yapılan yorumlar aksini belirtmiyor. Yani tamamen basit ve işlevsel bir yöntem.

Yöntem gayet basit. Sabah uyanır uyanmaz su ile bir adet pirinç yutuyorsunuz. Ertesi sabah bir önceki günden bir fazla pirinç tanesi yutarak yönteme devam ediyorsunuz. 30 gün boyunca hergün bir öncekinden bir fazla pirinç tanesi yutup ardından 1 bardak ılık su içiyorsunuz.

60 gün düzenli olarak devam ettiğinizde düşlediğiniz kiloya inmiş olacaksınız. Diyet sırasında gün içerisinde tükettiğiniz porsiyon miktarlarının azalmaya başladığını göreceksiniz.

Reklam

60 gün boyunca düzenli olarak uygulayanlar 8-14 kilo arasında değişen kilo düşüşü yaşadıkları bilinmektedir. Deneyin farkı kendi gözlerinizle görün.

Reklam

Yorum Yaz