Küvetini Çakıl Taşları ile Kapladı Görenler Şaşıp Kaldı

Gün içinde zamanımızın bir kısmını banyoda geçiririz. Uzun zamandır aynı evde oturuyorsanız zamanla banyodaki görüntü sıradan gelmeye başlayarak canınızı sıkabilir. Banyonuzdaki görüntüden sıkıldınız ise bu yazımız tam sizlik! Dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

Reklam

Rebecca Andrew isimli kadın Avusturalya’da yaşamaktadır. 9 ay boyunca banyosunu dekora etmek için zaman harcadı. Bakalım bu zamanı harcamasına değmiş mi?

2 bin dolar kadar harcama yaparak banyosunu renkli ve parlak taşlarla döşeyen Andrews, gereksiz para harcadığını söyleyenlere ise yaptığı işten zevk alarak mutlu olduğunu belirtti.

Süslemek için genellikle akvaryum taşlarını tercih eden Andrews, çakıl taşları ve cam çakıllar kullanarak istediği görüntüyü elde ettiğini söyledi.

Çevresindeki insanlar zaman zaman ona deli imasında bulunsalar da Andrews hayalinden vazgeçmeyerek projesini tamamladı. Bittiğinde görenler ise şaşkınlıkla bakakaldılar…

Reklam

Çakıl taşları ile uğraşmanın insanı rahatlattığını ve mutlu ettiğini belirterek, yapım aşamasında en büyük desteği 3 yaşındaki oğlundan aldığını da ifade etti.

Sizce nasıl olmuş? Andrews’in tamamladığı proje hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Reklam

Yorum Yaz