Gençlik Sırlarını Açıklayan 52 Yaşındaki Güzel Neler Söyledi

Asya ülkelerinde yaşayan kadınların pürüzsüz ve parlak cilde sahip olmaları herkesin dikkatini çekmiştir. 52 yaşındaki güzel aktris cildine nasıl tuttuğunu açıkladı.

Reklam

Kamelya

Saçlarınızı canlı ve güçlü tutar. Saçlarınızdaki dökülmeyi engelleyebileceği gibi cildinizdeki yara ve izleri de iyileştirir

Yeşil çay

Faydalarını saymakla bitiremediğimiz yeşil çayı düzenli olarak tükettiğinizde vücutta bulunan toksinleri atar, metabolizmanızı hızlandırır. Pamuk üzerine damlattığınız yeşil çayı cilt tezliğinizde de kullanabilirsiniz. Gözenekleri açarak ölü deriyi cildinizden ayrıştırır.

Maş fasulyesi

Vücudunuzun genç ve pürüzsüz görünmesini istiyorsanız bir miktar maş fasulyesi tozunu yoğurt ya da su ile karıştırarak yüzünüze uygulayın. 20 dakika bekledikten sonra durulayın. Düzenli kullanımda cildinizin değiştiğini göreceksiniz.

Nane yaprağı

Asya ülkelerinde yüz yıllardır cilt temizliği ve cildin görünümünü düzeltmek için kullanılmaktadır. Nane yapraklarını su ile karıştırıp sonra macun haline getiriniz. Karışma cilde uygulandıktan 5 dakika sonra durulayın.

Reklam

Zerdeçal

Vücuttaki su ve yüzdeki şişlikleri gidermek istiyorsanız zerdeçal tozunun su ile karıştırılarak macun haline getirin. Uygulamak istediğiniz bölgeye uygulayın. Bir süre bekledikten sonra yıkayarak durulayın.

Reklam

Yorum Yaz