Evinizde kavga varsa bu beş eşyayı hemen atın

Bir çok insan evinin pozitif mi yoksa negatif mi olduğunu sürekli sorgular.Aslında bu sorunun cevabı basitdir.Evinize girerken ne hissediyorsunuz mutluluk mu huzur mu yoksa gerginlik mi endişe mi…aslında o evin pozitif yada negatif olması bizlere de bağlıdır .Evdeki yaşantımız karşıliklı ilişkilerimiz o evin enejisini çok büyük oranda etkilemektedir.

Reklam

Okumayı tercih etmezseniz bu konuyu yazımızın sonunda videolu olarak izleyebilirsiniz.
O evde yaşanan gerginlikler kavgalar mitsuzluklar huzursuzluklar fazla ise o evin pozitif enerjisi yok olmuş olabilir
Ancak umutsuz olmamalıyız evdeki negatif enerjinin sadece bu yazılanlarla ilişkisi yoktur evin fengshui tarzında düzenlenmemesi negatif enerjiyi artıracaktır.

Fengshui tarzı aslında çok da yabancısı olduğumuz birşey değildir.Bir cok defa dyumamıza rağmen kulak ardı etmemiz umursamamamız etkili olmuştur.Yeni yılı evimizde fengshui tarzında düzenleyerek merhaba diyelim.

YAPMANİZ GEREKEN 3 ŞEY VAR

TEMİZLİK, DÜZEN VE SADELİK

1 YAŞAM ALANINIZDA KULLANMADIĞINIZ NE VARSA ATIN

Eğer bir eşyayı uzun bir süre kullanmadıysanız almanıza rağmen hiç bir işe yararamıyorsa o eşya sizin için kullanışlı bir eşya değildir.Evinizde gereksiz yere bulunan eşyalarınızı atmanızı tavsiye ederiz.

Gereksiz yere evi işgal eden bu eşyalar nedeniyle evinizde sürekli bir negatif enerji hakim olur.fengshui sadelik düzenlilik ve temizlik dermiştik.Bu eşyalarınızın bulunması size sadece tozlanmış olarak gereksiz yere tozunu almanıza neden olur.Buda evdeki negatif enerjinin kalması demektir.Pozitif enerjinin  evde rahat bir şekilde dolaşmasını istiyorsak evimizde boşa yer kaplayan hiçbir işimize yaramayan bu eşyaları atmak gerekir.Sizin kullandığınız eşyaları ayırın ve gerisini atın

Reklam

2 SİZDE KÖTÜ ANISI OLAN EŞYALARI ATIN

Yaşadığımız evdeki eşyalarında bir hatırası enerjisi ve geçmişteki yaşantıların izleri vardır sizde kötü bir anısı olan eşyaları evinizde durdurmayınToksa bu eşyalar evin pozitif enerjisini emerler.Böylece gereksiz olan bu eşyalar nedeniyle sizde mutsuz olmaya devam edersiniz.Evinizde size güzel hatıralar,enerjiler veren eşyalarınız evdeki pozitif enerjiyi artıracağı için daha mutlu olmanızı ve daha huzurlu olmanızı sağlar.

3 KIRIK ÇATLAK BOZUK NE VARSA ATIN

Bir eşyanız kırık yada çatlak olması o eşyanın negatif enerjili olduğunu gösterir.Bu eşyaları evinizde bulundurmanız evin negatif enerjisin devam ettiği anlamına gelir Bunlardan kurtulun.

4 EVİNİZİ TEMİZLEYİN

Evinize pozitif enerjinin gelmesini istiyorsanız EVİNİZİ tozdan kirden temizlemeniz gerekmektedir.pozitif enerjinin temiz ve ferah evlerde daha çok etkisi vardır.Evinizin havasını sürekli tazelemeniz önemli.

5 EVDE KURU ÇİÇEK VARSA ATIN

Evde kuru bir çiçeğin olması negatif enerjinin rahatlıkla dolaşması demektir ölü bir enerji hakim olur evinizin ortamına Kuru çiçekleri seviyor olabilirsiniz ama o zaman kuru çiçeklerinizin sürekli tozlarını almanız temizlemeniz gerekmektedirBilindiği gibi toz negatif enerjiyi hakim kılar

Reklam

Yorum Yaz