Bunları Yapan Kişiler Hastalıklardan Korunur Kolay Kolay Hasta Olmaz!

İşte size ömürlük reçete;

Reklam

►Sabah uyandınız güne 21 adet kuru üzüm tüketerek başlayabilirsiniz. Kuru üzüm zihin açar. Antioksidan özelliğe sahiptir.

► Türk kahvesi tüketmek kolesterolü düşürdüğü gibi, astım, diyabet, parkinson ve birçok hastalığa derman olmaktadır.

► İmkanlar ölçüsünde tereyağı, süt ve yumurta tüketimine önem verin. Bu besinler vücuda enerji sağladığı gibi içeriklerindeki kalsiyum ile kemik gelişimine de katkı sağlarlar. Özellikle kahvaltıda ekmek tüketimini en aza indirerek yumurta tüketmek daha faydalıdır.

►Her gün kesinlikle elma tüketin. Antioksidan özelliğe sahip olduğu gibi vitamin deposudur.

►Doğal zeytinyağı vazgeçilmezleriniz arasında olmalıdır. Sabahları domates üzerine limon suyu ile birlikte eşlik edeceği, salatalarda hatta kaşıkla da tüketilebilir.

► Küçük parçalar halinde dilimlenmiş kuru inciri birkaç gün doğal zeytinyağı içerisinde bekleterek tüketebilirsiniz.

Reklam

► Ayçiçek yağı ve margarin tüketimini en aza indirerek bunun yerine doğal zeytinyağı tüketilmelidir.

► Çörek otunun da faydaları saymakla bitmez. Çörek otunu yutarak tüketebileceğiniz gibi çörek otu yağını cildiniz ve saçınız için kullanabilirsiniz. Kokusu ve tadından rahatsız olanlar için piyasa da kapsül halinde de bulunmaktadır. Dileyen bunları tüketerek de faydalanabilir.

► Kısa ve öz olarak son zamanlarda artış göstermiş hastalıklara yakalanmamak ve kurtulmak için doğal yollardan, doğal besinlerden faydalanarak ilaç kullanmaktan ve ilaç bağımlılığından kurtulun.

Reklam

Yorum Yaz