Banyo Yaparken İlk Yıkadığın Bölge Kişiliğin Hakkında Bilgi Veriyor

Günlük hayatta hemen hemen her gün duş alırız. Banyo yaparken ilk yıkadığınız bölge kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor desek! Peki siz ilk olarak vücudunuzda nereyi yıkıyorsunuz?

Reklam

1. Yüz

Duş alırken ilk olarak yüzünüzü yıkıyorsanız 5 temel duygulara önem veren kişiliktesiniz demektir. Kişilerin sizin hakkınızda ne düşündüğü önemli olduğundan bulunduğunuz bütün ortamlarda fark edilen olmak istersiniz. Hatta kişilerin dikkatini çekmek için ekstra çaba harcıyor da olabilirsiniz. Başkalarının sizin hakkınızda kötü fikirler söylemesi sizi üzebilir.

2. Kol ve bacaklar

İlk olarak kol ve bacakları yıkamaya başlıyorsanız kişilere karşı fikirlerinizi ifade etme gibi bir sorun yaşamadığınız anlamına gelir. Aynı zamanda mütevazi kişiliğe sahipsiniz. Kol ve bacakları yıkamak gücü temsil ettiği gibi insanlar sizin çalışmalarınıza ve sözünüze güvenirler.

3. Özel bölge

Yıkamaya ilk olarak özel bölgesini yıkamaya başlayanlar özgüveni düşük utangaç ve içe dönük bir yapıya sahipsiniz. Çevrenizde sizi bilenler ne kadar dürüst olduğunuzu bilseler de sizi tanımayanlar ilgi göstermeyebilir.

4. Gögüs

Göğsünüzü yıkamaya başlıyorsanız özgü en sahibi ve verdiğiniz kararların arkasında duran bir karektere sahipsiniz demektir. Başkalarına bağlı kalmayı sevmiyorsunuz ama çevrenizdeki insanlar sizi önemsiyor.

5. Saçlar

Reklam

Saçlarını yıkamaya başlayanlar düzenli ve disiplinli bir kişiliğe sahiptir. Baş bölgesi vücudun en üst kısmında bulunan kısım olduğu için gücü temsil eder. Aynı zamanda pratik fikirlere sahip ve genel kültür bilginiz yüksektir.

6. Omuzlar ve boyun

Yıkamaya omuz ve boyun kısmından başlıyorsanız çalışkan bir kişiliğe sahipsiniz. Omuzlardaki yüklerden hızlı bir şeklide kurtularak başarıya ulaşmak için çabalarsınız. Rekabetçi özelliğiniz ile her zaman diğerlerinden bir adım önde olmak istersiniz.

7. Sırt

Bilinç altını temsil eden sırt bölgesi Sinir sistemininde bulunduğu kısım olup beyin ve omurilik içinde önem taşır. Yıkamaya sırt bölgeniz ile başlıyorsanız her şeye temkinli ve şüpheci yaklaşarak söylenenlere hemen inanmayıp kendi kendinize düşünen bir karaktere sahipsiniz. Kalabalıktan ziyade yalnızlığı tercih edersiniz.

Reklam

Yorum Yaz